جستجو
جستجو
تهران، ولنجک، میدان شهید شهریاری، دانشگاه شهید بهشتی، پارک علم و فناوری
982129905934+
با ما در ارتباط باشید

معرفی برند فلومیس

شرکت آرمان شهد آریان (با برند ثبت شده فلومیس) براساس نیاز کشور به کنترل کیفی فرآورده های زنبور عسل با اخذ مجوزهای لازم در پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی استقرار یافته است.

این شرکت با تیمی از اعضای هیئت علمی دانشگاه های کشور در راستای ارزیابی، اصالت سنجی، کنترل کیفی و رتبه بندی عسل و دانه گرده گل فعالیت می نماید.

آرمان شهد آریان با تهیه اطلس گرده شناسی ایران، ارائه روش نوین و ارتقاء یافته گرده شناسی عسل (ملیسوپالینولوژی) با استفاده از فناوری میکروسکوپ الکترونی نگاره در قالب ثبت اختراع، نگارش استاندارد بین المللی گرده شناسی عسل، ایجاد آزمایشگاه تخصصی گرده شناسی و نیز ایجاد سیستم رتبه بندی عسل مبتنی بر معیارهای بومی و ملی در این راستا فعالیت خود را ادامه می دهد.

 شرکت آرمان شهد آریان با برند ثبت شده فلومیس با حمایت های پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی و نیز همکاری با سازمان استاندارد، از وجاهت علمی برخوردار بوده و گواهینامه های صادره آن دارای اعتبار بوده و مبنای ارزیابی عسل و گرده گل می باشد.
آنالیزهای شیمایی، گرده شناسی، ارگانولپتیک، میکروبیولوژی و نیز آنالیز ترکیبات شیمایی غیر طبیعی (نهاده های شیمایی، آفت کش ها، آنتی بیوتیک ها و…) در کنار هم تحلیلی جامع و دقیق جهت ارزیابی و کنترل کیفی و تعیین سلامت، تعیین منشاء گیاهی و تقلبات عسل پدید می آورد.

از سویی دیگر به کار گیری همه این آنالیزها مبنای تعیین اصالت عسل طبیعی می گردد.

به علاوه با کار گیری این آنالیزها نظام رتبه بندی عسل طبیعی در کشور ایجاد می گردد که ضمن افزایش اعتماد مصرف کنندگان سبب قیمت گذاری منصفانه و رقابت سالم تولید کنندگان جهت تولید عسل با کیفیت، ایجاد برند ملی، ارتقاء صادرات فرآورده های زنبور عسل و رونق اقتصادی کشور خواهد شد.

معرفی برند عسل فلومیس

این شرکت، در راستای گسترش سلامت جامعه جهت مصرف فرآورده های زنبور عسل به عنوان با ارزش ترین مواد غذایی طبیعی با ایجاد وبینارهای تخصصی و ارائه گزارش های علمی در فضای مجازی در راستای این رسالت علمی و اخلاقی عمل می کند.

تقید به اخلاق علمی و تجاری، صداقت در کار و تکیه بر مستندات علمی دقیق و شفاف از مهمترین ابعاد شاخص این شرکت دانش بنیان است.

حمایت از رساله های دانشجویی در حوزه کنترل کیفی عسل و گرده گل، انتشار مقالات علمی و کتب تخصصی از سایر فعالیت های دانش بنیان شرکت آرمان شهد آریان  می باشد.